Web tasarıma farklı bir yaklaşım

Anasayfa Web Tasarımı

Tasarıma farklı bir dokunuş

Günümüz de artık her şey internet’te. Aradığımız her bilgiye anında ulaşıyor ve paylaşıyoruz. Bu yüzden işimizi teknolojiye en kısa sürede entegre etmemiz lazım.

.com siteler 2016 yılında 126 milyonu geçti. Dünya genelinde büyük ve küçük ölçekli her firma bir site yaptırıyor, yeni müşteriler arıyor. Sosyal medya platformlarında ürünlerini satıyor, hizmetlerini tanıtıyor. Hal böyle olunca web site şart oluyor yeni ziyaretçiler sitenizden hizmetlerinizi, ürünlerinizi inceliyor, yorumluyor ve iletişime geçiyor.

Biz Babitech olarak burada devreye giriyoruz; siz işinizi biz işimizi yapıyor, omzunuzdaki yükü alıyor sizin işinizi yansıtan en iyi web tasarımı yapıyoruz.

Gelen yeni ziyaretçiye işinizi en iyi şekilde yansıtıyor telefon ve mail grafiğinizi arttırıyoruz.

web tasarim - Web Tasarımı
web tasarimin onemi - Web Tasarımı

Bir web sitesi ile sektörel rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz. Web sitenizin gerçek bir iş yeriniz ile arasında bir fark yok. Fazlası var eksiği yok İnternet Türkiye’nin en işlek caddesi olduğunu hayal edin ve Türkiye’nin %80 her gün internet de gezdiğini unutmayın.

Yönetilebilir web site panelimiz sayesinde müşterilerimiz web sitesindeki tüm içerikleri ekleyip, düzenliye bilir ve ya silebilir hatta tasarım da değişikliklerde yapabilir.

Yönetim panelimiz o kadar kolay ki müşterilerimiz 15 dakika gibi kısa bir sürede web sitesi üzerinde her türlü değişikliği yapabilecek profesyonel bir içerik sağlayıcı olabilir.

Yönetim panellerindeki güncellemeleri müşterilerimiz ücretsiz alır ve her hangi bir ücret talep etmeyiz.