Google SEO

ile Rakiplerinizi aramalar da geride bırakın!

Google‘da kaybolmayın !

Gaziantep SEO Hizmetinde Rakipsiz!

Öncelikle SEO nedir?

SEO İngilizce bir terim olan (Search Engine Optimization) baş harflerinden oluşmaktadır ve Türkçe’ye çevirecek olursak Arama Motoru Optimizasyonu.

Web sitelerin Arama motorlarında (Google, Yandex, Bing vb.) doğal yollarla aramalarda üst sıralara çıkmanıza yarayan işlemlerdir.

Arama motorları; İnternet kullanıcıların aradıklarını kelimeye en uygun sonuçları tüm web sitelerini tarayarak sunar. SEO’nun önemi bu noktada ortaya çıkıyor çünkü arama motorları 200’den fazla arama faktörünü göz onuna alarak başarılı siteleri üst sıralara çıkartmaktadır.

Unutmayın! bir şeyler arayan bir kişi 1.sayfadan sonrasına gitmiyor bu yüzden Google’da 1.sayfa çok önemli.

seo nedir - SEO
seo ne kazandirir - SEO

SEO firmanıza ne kazandırır?

 • Marka adınızı ve ya firma bilinirliğini arttırır.
 • İnternet’te kolay bulunursunuz.
 • Telefon trafiğinizi arttırır.
 • Doğrudan istediğiniz hedef kitlelerine ulaşırsınız.
 • Web sitenizi analiz eder, bu şekilde geri dönüşüm sağlarsınız.
 • Paralı ve ücretli reklam para vermez, maliyeti düşürürsünüz.
 • Diğer reklam giderleriniz azalır.

Arama Motorları Kullanım Oranları

Neden Google dediğimizi yandaki grafikten anlayacaksınız. Yaptığımız SEO çalışmalarını Google algoritmalarına göre hazırlıyoruz. Diğer arama motorlarının algoritmaları hemen hemen aynı olduğu için Google yükselen firma diğerlerinde de yükseliyor.

 • Google
 • Yandex
 • Bing
 • Yahoo

SEO ile ilgili S.S.S

gulen surat 300x112 - SEO
Web siteniz için SEO çalışmalarımız başladığı andan itibaren 2 haftada bir kez size SEO raporları veriyoruz. Böylelikle belirlediğiniz anahtar kelimelerinizde yükselmeleri beraber izleyebiliriz. Özel yönetim sayfamızda giriş çıkışları hatta sitenizi gezen kişilerin yaş, cinsiyet, nereden girdiklerine kadar tüm bilgileri takip edebilirsiniz.

gulen surat 300x112 - SEO
Tabi ki evet, Arama motorlarında en önemli sayfa 1.sayfadır. Genelde %92 miz 1.sayfadan öteye gitmiyor aradıklarımızı 1.sayfada sınırlıyoruz. Web siteler için SEO çok önemlidir çünkü İnternetten kazanç 1.sayfadır.

gulen surat 300x112 - SEO
Web siteniz SEO başlanması halinde gereksiz olan tüm web site linkleriniz silinir ve tekrardan link çalışması yapılır 3 gün içinde Google’a site haritanızı gönderir ve Google botları sitenize gelmesini bekleriz. Genelde 2 hafta içinde sitenizin linkleri gözükmeye başlar

gulen surat 300x112 - SEO
Doğrudur yaparlar 🙂 Google sadece bir site değil. Yapay zekası var her sorguyu binlerce süzgeçten geçirir ve kullanıcıya sunar hal böyle olunca kısadan yükseltme hayali kuran kişiler ve ya firmalar programlar ile bir şeyler yapmaya çalışıyor Google zekasını kandırmaya çalışıyor. Hal böyle olunca 1 hafta kadar yükselme oluyor ve tekrar eski yerinden daha kötüye biz buna link çöplüğü diyoruz gidiyor. Sitenizi çöpe çevirmeyin size önerimiz SEO Uzmanlarına web sitenizi güvenin.

gulen surat 300x112 - SEO
Aslında Google algoritmaları devamlı değiştiği ve güncellendiği için tam anlamıyla kimse SEO Uzmanı olamaz. Biz her algoritma güncellemelerini takip ediyor ve uyguluyoruz. Unutmamamız gerek ki Google algoritma güncelleme notlarında şöyle, böyle yaparak siteniz yükselir demiyor deneme ve yanılma yöntemi ile en iyi sonucu buluyor ve uyguluyoruz.

Web sitenizi analiz ederek Google üzerinde ne kadar etkilisiniz test edebiliriz. Tek yapmanız gereken info@babitech.com mail adresinize telefon numaranızı, web site adresinizi yazarak size dönüş yapmamızı beklemek.