Kurumsal Tasarım Çözümleri Burada

Babitech Kurumsal Web Tasarım ajansı güncel trendlere uygun web tasarım işleri yapmaktadır. Günümüzün teknolojilerini ve günümüzün gerektirdiği tüm yeniliklerini hayal günümüzle birleştirerek müşterilerimize en iyi internet deneyimleri yaşatıyoruz.

Babitech; metin ve görsellerin ahenkini birleştirerek ziyaretçilere verilmek istenen mesajı en iyi şekilde verir. Günümüzde web tasarım firmaları yenilenmek zorundadır ama Türkiye genelinde toplam web tasarım firma sayısının sadece %1 en iyi sonuçları müşterilerine aktarır. Ve bu yüzdendir ki müşterilerimiz tüm dünyada aktif bir şekilde görüntülenebilir durumda.

kurumsal web tasarim - Kurumsal Web Tasarım
null
null

Gelişmiş Uygulama Toplumu

Web sitesinizi oluşturmanız için en geniş uygulamaları kullanma şeçeneği sunuyoruz. Pek çok web tasarım firmasında sadece tek uygulamaya mecbur olmaktan sıkıldıysanız Babitech Web Sitesi hizmetinde 10 adetten daha fazla uygulamayı tek bir hizmet altında kullanabilirsiniz.
null
null

Sayfanızı Yaratmak ve Güncellemek Sadece 1 Dakika

Site yönetim paneliniz size 1 dakikada site içi değişiklik, haber, video, resim gibi anında yüklemeler yapabilirsiniz.
null
null

Zengin Tasarım ile Ziyaretçilerinizi Şaşırtın

Websiteniz ile sitenizi ziyaretçilerinizi büyüleyin. Stilinizi yansıtan mükemmel tasarımlar ile tanışın. TASARIM UZMANLARI ile tamamen kendinize özel şablonlar yaptırabilirsiniz.
null
null

Sosyal Medya’da + olun

Facebook, Twitter, Google gibi büyük internet sitelerinde aktif olun. Kullanıcılar sizi ilgi alanlarına eklesin.Böylelikle topluluğa hitap edebilirsiniz. Babitech’de Sosyal Medya yönetimide var.
null
null

İletişim Formu, Randevu Formu, Hizmet Satış Formları ile E-Ticarete hazır

Hizmet sağlayıcı şirketler için sadece 1 dakika içerisinde talep formları yaratabilir, bu formlar ile randevu alabilir, rezervasyon yapabilir ve müşterileriniz ile daha fazla iletişim içinde bulunabilirsiniz.
null
null

En İyi Sonuç

İnternet’teki kimliğinizi beraber belirliyoruz. Sizi yansıtan iyi sonuçlara ulaşmanız için sadece bir kaç adım kaldı. İletişime geçin.
Bunlar yeterli gelmedi mi? İletişime geçin sunum yapalım.
İletişim