Babitech - SEO

Anasayfa Hosting

Hosting (Sunucu) Nedir?

hosting bulut sunucu 300x259 - HostingHosting websitelerinin bulunduğu kabinli bilgisayarlardır. Bir ziyaretçi adres satırına domain (alan adınızı) yazdığında browser yani tarayıcı ilk önce sunucuya istek gönderir bu istek o kadar hızlı bir şekilde gerçekleşir ki siz göz açıp kapatana kadar siteye girmiş olur. Sunucudaki site dosyalarınız sayesinde site ziyaretçiye açılır. Bu yüzden hosting 7/24 çalışır bir durumda olmalıdır ki ziyaretçiniz sitenize girebilsin. Babitech 4 ayrı sunucuda hizmet vermektedir. Türkiye’deki lokasyon da oluşabilecek arıza veya kapanma olduğunda ziyaretçi Fransa’daki lokasyona yönlendirilir böylelikle site bir noktada değil 4 noktada aktif olarak çalışır. Biz bunu uçak motorları olarak görürüz. 1 motor arızalandığında 2. motor devreye girer. Verdiğimiz hosting hizmetinde kısıtlamaya asla gitmeyiz. Çünkü daima belirli bir alan sağlayan firmalar daha sonraları ek bir alan için  ücret talep eder. Biz ek alan veya ücret gereksinimde bulunmamak için kullanıcılara normalden yüksek veri alanları sağlarız.

guvenli sunucu hizmeti - Hosting

7/24 Teknik Destek

Hosting için şeçilmiş teknik destek personellerimiz ile 7/24 saat hizmet alabilirsiniz. Hosting’iniz bizden olsun veya olmasın gönüllü bir şekilde size daima destek olmaktan onur duyarız.

Anında Yedekleme

Sunucularımız da yapılan her değişiklik öncesi geniş çaplı bir yedekleme oluyor. Biz sizin için yedekleme yapıyoruz. Kaybolan silinen tüm verilerinize bcloud’tan ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Uygulamalar

Hosting paketlerimizde tamamen ücretsiz olarak WordPress, Joomla ve Opencart gibi sitenizi bir tıkla kurumsal sitenizi e-ticaret, portal ve haber sitesine dönüştürebilirsiniz.

Bitti mi? hayır

dinlemek - HostingBabitech 7/24 aktif bir şekilde web sitelerinizi dinler. Böylelikle sitenizde oluşabilecek hatalar veya saldırılara karşı anında çözümler üreterek müdahale eder. Yani hiç bir zaman web sitenizin kapanma veya durdurulma gibi bir şeyler söz konusu olmaz. Her müşteri için onu anlayan ve sorunlarını çözebilecek işinde iyi teknik personeller üretir. Böylelikle Müşteri ve Müşteri ilişkilerimiz gelişir. Gaziantep’in en büyük hosting ve web tasarım firması ile iletişime geçin.