Sizin için web site yapmayı seviyoruz ♥

Web Tasarımı

Web tasarıma farklı bir yaklaşım

Web Tasarım ile

Günümüz de artık her şey İnternet’te. Aradığımız her bilgiye anında ulaşıyor ve paylaşıyoruz. Bu yüzden işimizi teknolojiye en kısa sürede entegre etmemiz lazım.

.com siteler 2016 yılında 126 milyonu geçti. Dünya genelinde büyük ve küçük ölçekli her firma bir site yaptırıyor, yeni müşteriler arıyor. Sosyal medya platformlarında ürünlerini satıyor, hizmetlerini tanıtıyor. Hal böyle olunca web site şart oluyor yeni ziyaretçiler sitenizden hizmetlerinizi, ürünlerinizi inceliyor, yorumluyor ve iletişime geçiyor.

Biz Babitech olarak burada devreye giriyoruz; siz işinizi biz işimizi yapıyor, omzunuzdaki yükü alıyor sizin işinizi yansıtan en iyi web tasarımı yapıyoruz.

Gelen yeni ziyaretçiye işinizi en iyi şekilde yansıtıyor telefon ve mail trafiğinizi arttırıyoruz.

Web sitenin size ne avantajı var?
Bir web sitesi ile sektörel rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz. Web sitenizin gerçek bir iş yerinizle arasında bir fark yok. Fazlası var eksiği yok İnternet Türkiye’nin en işlek caddesi olduğunu hayal edin ve Türkiye’nin %80 her gün internette gezdiğini unutmayın.
Web siteniz sadece bilgisayarda değil. Telefon, tablet, televizyonlarda da görüntülenir. Ve web tasarımında hiç bir bozukluk olmaz tüm tasarımlar aynı yönetim panelinden yönetilir ek bir işlem gerektirmez.
Web siteniz hız skoru 89 ile 98 arasında olur ve siteniz diğer sitelere göre çok hızlı açılır nedeni biz Avrupa’nın en iyi hosting firması ile çalışıyoruz. Web sitenize yüklediğiniz her şey salise ile açılır ve her aksiliğe karşı günlük yedek alır.

Yönetilebilir web site panelimiz sayesinde müşterilerimiz web sitesindeki tüm içerikleri ekleyip, düzenliye bilir ve ya silebilir hatta tasarım da değişikliklerde yapabilir.

Yönetim panelimiz o kadar kolay ki müşterilerimiz 15 dakika gibi kısa bir sürede web sitesi üzerinde her türlü değişikliği yapabilecek profesyonel bir içerik sağlayıcı olabilir.

Yönetim panellerindeki güncellemeleri müşterilerimiz ücretsiz alır ve her hangi bir ücret talep etmeyiz.

Genelde 1 haftada teslim ediyoruz.
Web site yapım süreçleri
Sözleşme
Araştırma
Planlama
Tasarım
İçerik
Onay
Önemli Not; Her firmanın web sitesi yaptırması ve bu sitede firma, şirket ve ya holding ile ilgili yasal bilgilerini ve iletişim bilgilerini paylaşma zorunluluğu olduğunu biliyor musunuz?